Profesionální telefonování 2.rozšíření vydání

PROFESIONÁLNÍ TELEFONOVÁNÍ

2.rozšíření vydání

AUTOR DUŠAN JÍLEK

KNIHA Z PRAXE ZAMĚŘENÁ NA B2B

Jednáte telefonicky s obchodními partnery, dodavateli nebo odběrateli ve firemní sféře? Právě vám je určeno druhé rozšíření vydání publikace „Profesionální telefonování".

Datum vydání: 22.4.2020

ISBN: 978-80-7568-013-6

Doporučená prodejní cena: 284,- Kč

Objednávejte na e-mailu info(at)dusanjilek.cz . K ceně knihy 284,- Kč připočteme poštovné za doporučené prioritní psaní.

Titulní strana Profesionální telefonování

OBSAH 2.Vydání KNIHY "PROFESIONÁLNÍ TELEFONOVÁNÍ"

Kniha „Profesionální telefonování" přináší v 53 kapitolách vše podstatné, co musí umět v telefonickém hovoru každý, kdo prodává nebo nabízí zboží a služby.

Je zaměřena na vedení telefonních hovorů v obchodní praxi, speciálně na prodej firmám (B2B). Hodí se pro obchodníky, obchodní zástupce, referenty obchodních oddělení, zákaznický servis nebo klientské oddělení.

Věnuje se především vedení aktivních hovorů, tj. těch, kdy sami někomu voláte. Užitečná však bude i těm, kteří přijímají a vyřizují příchozí hovory.

V dubnu 2020 vznikla nová kapitola 54. Telefonická obchodní komunikace v B2B v době krize. Na tomto linku je kapitola 54 ke stažení ve formátu pdf

KOMU JE KNIHA "PROFESIONÁLNÍ TELEFONOVÁNÍ" URČENA?

Nováčkům poslouží jako dobrý návod k tomu, co dělat a čeho se vyvarovat, aby rychle dosáhli očekávaných výsledků. Pokročilým a zkušeným obchodníkům a telefonistům přináší tipy a nápady, jak postupovat v některých specifických situacích.

Knihu je svázána do kroužkové vazby a bude praktickým pomocníkem, který je vždy po ruce na vašem pracovním stole i na obchodních cestách.

LETÁK KE KNIZE "PROFESIONÁLNÍ TELEFONOVÁNÍ" KE STAŽENÍ

VYDÁNÍ A MOŽNOSTI ZAKOUPENÍ A OBJEDNÁNÍ

Doporučená prodejní cena: 284 Kč

Možnosti zakoupení v e-shopu knih www.bookla.cz , e-shopu KOSMAS.CZ nebo u společnosti AZ SKILLS na info@az-skills.eu , úhrada fakturou.

Pokud chcete dovednost telefonování trénovat, nabízím následující školení:

KURZ TELEFONNÍ AKVIZICE B2B KLIENTŮ

KURZ SJEDNÁVÁNÍ SCHŮZEK PO TELEFONU

INFORMACE

  • Autor:

    Ing. Dušan Jílek
  • Publikováno:

    5.5.2021
  • Název:

    Profesionální telefonování 2.rozšíření vydání

© All rights reserved Dušan Jílek

Icons made by Freepik from www.flaticon.com